Інформатика

 


Шановні дев'ятикласники!
Вітаю на вашому блозі дистанційного навчання 

Увага!!!
Інструкція до роботи з інформатики
(за потреби телефонуйте: 0969230445)

Для кожного з вас створений особистий кабінет на сайті ВСЕОСВІТА( фото профілю додайте самостійно) . Після переходу за посиланням, яке я надам у кінці інструкції ви побачите ось це:
Код доступу у кожного різний. Його ви  уже отримали. Скопіюйте його чи впишіть у біле поле вручну і натисніть "підтвердити". Після цього ви перейдете до особистого кабінету де будуть розміщені задані вчителем уроки. Наприклад, як на картинці:


Ви натискаєте "Виконати урок" і переходите до завдань уроку. Біля кожного завдання позначена кількість балів.  Найчастіше  Завданням №1 буде ТЕОРІЯ, тобто відео чи презентація чи картинка. Після того, як ви її переглянете натисніть "Ознайомлений(а)", щоб вам зарахувало бали.


 Якщо у завданні №2 чи №3 буде тест, то оцінка за нього зарахується автоматично після проходження. 


Якщо у наступному  завданні знадобиться прикріпити файл ( це може бути фото чи скріншот домашнього завдання, чи надрукований текст, чи презентація...) то створіть спочатку цей  файл на своєму комп'ютері. потім  натисніть " Обрати файл на вашому ПК". знайдіть його, завантажте  і натисніть  "Зберегти"


-------------------------------------------------------


Посилання на особистий кабінет: https://vseosvita.ua/go
Хто працює за комп'ютером, то можна просто в пошуковій системі набрати цю адресу або набрати так: Всеосвіта вхід учня. Потім зі списку вибрати : авторизація


-----------------------------------------------------------------------

ПІДКАЗКИ

Щоб  зробити скріншот екрану на комп'тері натисніть клавішу " Print Screen" на клавіатурі, відкрийте на комп'ютері програму Paint, натисніть "Вставить" і збережіть малюнок.
Також можна скористатися програмкою "Ножиці"Немає коментарів:

Дописати коментар